Terminarz i wyniki

Poniżej prezentujemy listę zawodników wraz z terminami i wynikami odbytych już spotkań. Zawodnicy podzieleni są w 4 grupach:

FIRST DIVISION:

Grupa Borga,

Grupa McEnroe,

SECOND DIVISION:

Grupa Lendla,

Grupa Connorsa,

Życzymy wielu udanych meczów i jak najlepszych wyników!

First Division

GRUPA BORGA

GRUPA BORGAMILAN SKONCWIKTOR NOGAWKAEDWARD OLEKSYMACIEJ JAKLIŃSKIKRZYSZTOF SZUFNAROWSKIADAM RYSZMICHAŁ KARWANMACIEJ SOPALAPUNKTY
MILAN SKONCGRUPA BORGA1/6 4/66/3 4/6
10/8
4/6 6/0
10/8
6/1 6/06/2 6/06/0 6/26/1 6/1
23
WIKTOR NOGAWKA6/1 6/4GRUPA BORGA6/3 6/36/2 6/26/3 7/66/2 6/26/1 6/16/0 6/228
EDWARD OLEKSY3/6 6/4
8/10
3/6 3/6GRUPA BORGA2/6 6/1
7/10
6/3 6/36/3 5/7
6/10
6/3 6/36/0 6/119
MACIEJ JAKLIŃSKI6/4 0/6
8/10
2/6 2/66/2 1/6
10/7
GRUPA BORGA6/4 6/06/4 4/6
3/10
3/6 3/66/3 6/317
KRZYSZTOF SZUFNAROWSKI1/6 0/63/6 6/73/6 3/64/6 0/6GRUPA BORGA6/4 6/46/0 6/0
w.o.
6/2 6/1 16
ADAM RYSZ2/6 0/62/6 2/63/6 7/5
10/6
4/6 6/4
10/3
4/6 4/6GRUPA BORGA6/4 6/26/3 6/317
MICHAŁ KARWAN0/6 2/6 1/6 1/63/6 3/66/3 6/30/6 0/6
w.o.
4/6 2/6GRUPA BORGA6/3 6/113
MACIEJ SOPALA1/6 1/60/6 2/60/6 1/63/6 3/63/6 1/6 3/6 3/62/6 1/6GRUPA BORGA7

GRUPA MCENROE

GRUPA MCENROEKONRAD MACIEJEWSKIMARCIN PIEGDOŃMICHAŁ PAJĄKWŁODZIMIERZ WINIARSKIBOLESŁAW JĘDRZEJOWSKIARKADIUSZ NOGAWKAMICHAŁ SMOŁAMARIUSZ PTAŚNIKPUNKTY
KONRAD MACIEJEWSKIGRUPA MCENROE6/3 7/56/2 6/16/0 6/16/0 6/26/1 6/26/0 6/26/3 6/028
MARCIN PIEGDOŃ3/6 5/7GRUPA MCENROE6/2 7/60/6 0/6
w.o.
6/3 6/10/6 0/6
w.o.
0/6 0/6
w.o.
6/3 6/113
MICHAŁ PAJĄK2/6 1/62/6 6/7GRUPA MCENROE0/6 0/6
w.o.
3/6 5/72/6 1/67/6 6/10/6 0/6
w.o.
9
WŁODZIMIERZ WINIARSKI0/6 1/66/0 6/0
w.o.
6/0 6/0
w.o.
GRUPA MCENROE1/6 6/1
10/7
3/6 4/66/4 6/16/3 4/6
4/10
19
BOLESŁAW JĘDRZEJOWSKI0/6 2/63/6 1/66/3 7/56/1 1/6
7/10
GRUPA MCENROE4/6 6/76/0 6/0
w.o.
0/6 2/614
ARKADIUSZ NOGAWKA1/6 2/66/0 6/0
w.o.
6/2 6/16/3 6/46/4 7/6GRUPA MCENROE6/3 7/6
MICHAŁ SMOŁA0/6 2/66/0 6/0
w.o.
6/7 1/64/6 1/60/6 0/6
w.o.
3/6 6/7GRUPA MCENROE2/6 3/610
MARIUSZ PTAŚNIK3/6 0/63/6 1/66/0 6/0
w.o.
3/6 6/4
10/4
6/0 6/26/2 6/3GRUPA MCENROE

Second division

GRUPA LENDLAANDRZEJ GUZIK MARIUSZ FILAR PIOTR GAWLAK KRZYSZTOF JARMUŁASŁAWOMIR GORZKOWICZ JANUSZ MROZEKMIROSŁAW
PLUTA
MIROSŁAW BASISTA WIKTORIA MICHALIKMATEUSZ DOBEKPUNKTY
ANDRZEJ GUZIK GRUPA LENDLA6/3 6/35/7 7/5
4/10
6/2 6/31/6 4/66/2 6/16/3 6/16/0 7/56/3 6/26/3 6/2 31
MARIUSZ FILAR 3/6 3/6 GRUPA LENDLA3/6 6/2
10/4
1/6 3/65/7 7/6 5/10 6/2 7/67/5 6/26/0 3/6 12/106/3 6/36/7 6/2
14/12
25
PIOTR GAWLAK 7/5 5/7
10/4
6/3 2/6
4/10
GRUPA LENDLA6/3 7/51/6 1/6
6/1 3/6
10/7
4/6 6/2
11/9
6/0 6/46/2 6/16/7 6/1
10/5
27
KRZYSZTOF JARMUŁA2/6 3/66/1 6/33/6 5/7 GRUPA LENDLA6/3 0/6
10/7
7/6 6/16/4 6/0 6/2 6/36/1 6/16/0 6/0
w.o.
29
SŁAWOMIR GORZKOWICZ 6/1 6/47/5 6/7 10/56/1 6/13/6 6/0
7/10
GRUPA LENDLA6/3 6/1
6/2 6/47/5 6/36/3 6/06/0 7/533
JANUSZ MROZEK2/6 1/62/6 6/71/6 6/3
7/10
6/7 1/63/6 1/6 GRUPA LENDLA6/3 6/46/1 2/6
10/6
6/1 6/7
10/5
6/1 6/321
MIROSŁAW
PLUTA
3/6 1/65/7 2/66/4 2/6
9/11
4/6 0/62/6 4/63/6 4/6 GRUPA LENDLA6/4 6/36/2 6/36/3 6/219
MIROSŁAW BASISTA 0/6 5/7
0/6 6/3 10/120/6 4/62/6 3/65/7 3/61/6 6/2
6/10
4/6 3/6 GRUPA LENDLA6/3 6/36/3 4/6
5/10
15
WIKTORIA MICHALIK2/6 3/63/6 3/62/6 1/61/6 1/63/6 0/61/6 7/6
5/10
2/6 3/63/6 3/6 GRUPA LENDLA6/7 6/4
10/7
12
MATEUSZ DOBEK3/6 2/67/6 2/6
12/14
7/6 1/6
5/10
0/6 0/6
w.o.
0/6 5/71/6 3/63/6 2/63/6 6/4
10/5
7/6 4/6
7/10
GRUPA LENDLA13

GRUPA CONNORSA

GRUPA CONNORSABOGDAN SKOTAREK PIOTR RUSEKBOŻENA GUZIK DARIUSZ KROK DANIEL KMAK ARTUR CIONEKANTON CARASECDAWID PLISKOWSKIAGNIESZKA SIEWIERSKA-ŻUREKPUNKTY
BOGDAN SKOTAREKGRUPA CONNORSA6/0 6/36/2 6/25/7 3/60/6 0/6
w.o.
7/6 5/7
10/4
6/3 6/16/2 6/16/4 6/325
PIOTR RUSEK0/6 3/6GRUPA CONNORSA6/2 6/20/6 1/64/6 2/60/6 5/76/0 6/0
w.o.
2/6 6/4
10/7
2/6 6/3
2/10
17
BOŻENA GUZIK 2/6 2/62/6 2/6GRUPA CONNORSA4/6 2/62/6 0/66/1 4/6
2/10
3/6 5/72/6 6/0
10/3
6/4 6/414
DARIUSZ KROK 7/5 6/36/0 6/16/4 6/2GRUPA CONNORSA5/7 5/77/5 6/13/6 6/3
10/2
7/6 6/46/3 6/128
DANIEL KMAK 6/0 6/0
w.o.
6/4 6/26/2 6/07/5 7/5GRUPA CONNORSA6/4 1/6
10/7
6/3 3/6
4/10
6/1 6/17/6 6/229
ARTUR CIONEK6/7 7/5
4/10
6/0 7/51/6 6/4
10/2
5/7 1/64/6 6/1
7/10
GRUPA CONNORSA6/0 6/0
w.o.
6/4 6/16/3 6/324
ANTON CARASEC3/6 1/60/6 0/6
w.o.
6/3 7/56/3 3/6
2/10
3/6 6/3
10/4
0/6 0/6
w.o.
GRUPA CONNORSA6/4 7/60/6 0/6
w.o.
17
DAWID PLISKOWSKI2/6 1/66/2 4/6
7/10
6/2 0/6
3/10
6/7 4/61/6 1/64/6 1/64/6 6/7GRUPA CONNORSA3/6 0/610
AGNIESZKA SIEWIERSKA-ŻUREK4/6 3/66/2 3/6
10/2
4/64/63/6 1/66/7 2/63/6 3/66/0 6/0
w.o.
6/3 6/0GRUPA CONNORSA16

Post Author: b.wilk

One Reply to “Aktywna Galicja Moszczenica Challenge 2018/2019”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *